Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Naša ponuka

FOLKLÓRNY SÚBOR VÁH pôsobí od roku 1971 na folklórnych javiskách. Predstavili sme sa na mnohých scénach doma i v zahraničí. Naše choreografie boli ocenené na viacerých súťažiach a festivaloch.

V repertoári súboru spracovávame hlavne ľudovú kultúru jedného z najrázovitejších regiónov, s vlastnými špecifickými tancami a melódiami, ktorým je Púchovská dolina, ale aj blízke okolie ako Maríková, Červený Kameň a Kostolec. Členskú základňu súboru tvorí mládež od 15 rokov a pozostáva z tanečnej zložky a ľudovej hudby.

Vieme aj ako spevácku zložku doplniť jednu z najlepších folklórnych skupín Záriečanka zo Záriečia, ktorá dotvára celkový autentický dojem z našich predstavení. Výnimočná je svojím zmiešaným viachlasným spevným prejavom, ktorý je možné nájsť len v Púchovskej doline.

Ponúkame vystúpenia v trvaní od 10 do 60 minút, ale aj programy na firemné akcie, začepčenia na svadby a iné.

Pri darcovstve/sponzoringu pre súbor a občianske združenie ponúkame subjektom zverejnenie ich loga a mena na našej facebookovej stránke a webstránke, tiež možnosť prezentovať ich reklamný banner na nami organizovanej akcii alebo zabezpečenie folklórneho vystúpenia na firemnom/vianočnom večierku.  

Viac informácií o nás nájdete aj na: 

Internet:

Vystúpenia:

  • 0940 875 535 (Richard Benech)

Svadby - začepčenie

  • 0907 266 482 (Martin Rosina)

Ľudová hudba:

  • 0908 456 343 (Filip Putala - súkromné akcie)
  • 0907 794 214 (Ivan Sadloň – vystúpenia)
TOPlist